16 lutego uczniowie klas I-III uczestniczyli w warsztatach w Salonie Muzycznym im. Feliksa Nowowiejskiego w Barczewie. Dom, w którym mieszkał i spędził dziecięce lata Feliks Nowiewiejski dziś jest kameralnym muzeum. Kustosz muzeum Pani Magdalena Łowkiel w bardzo interesujący sposób przekazała mnóstwo informacji na temat życia i twórczości wielkiego kompozytora. Wspólnie odśpiewaliśmy jego najbardziej znany utwór – Rotę oraz hymn warmiński – O Warmio moja miła. Obejrzeliśmy również pamiątki, których w muzeum jest mnóstwo – m.in. oryginalny rękopis dzieła artysty, frak, w którym dyrygował chórami, biurko przy którym komponował oraz wiele innych. Z pewnością była to niezwykle ciekawa i pouczająca lekcja.