18 maja w naszej szkole kolejny raz odbył się festyn rodzinny – okazja do świętowania Dnia Matki, Dnia Dziecka oraz Dnia Ojca. Podczas kilkugodzinnej zabawy z pewnością nikt się nie nudził. Uczniowie wraz z nauczycielami i pracownikami szkoły przygotowali mnóstwo atrakcji. Najważniejszym punktem były występy artystyczne, podczas których wszyscy mieli okazję zaprezentować swoje liczne talenty. Były śpiewy piosenek dla rodziców, recytacje wierszy, gry na instrumentach, przepiękne pokazy taneczne. Dostarczyły one rodzicom mnóstwa wzruszeń. Z kolei na puste brzuszki czekała bogato wyposażona kawiarenka. Wszyscy chętni mogli spróbować swojego szczęścia w loterii fantowej. Było malowanie twarzy oraz zabawy na dmuchańcu. Najwięcej radości – zarówno dzieciom jak i rodzicom – sprawiły wspólne tańce. Stałym punktem naszych festynów jest przeciąganie liny – dzieci kontra rodzice. Tym razem nasi milusińscy okazali się nie do pokonania.

Sercecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy aktywnie zaangażowli się w organizację naszego spotkania, czyli rodzicom. Dzielnie serwowali przekąski, mimo ogromnego upału. Do zobaczenia za rok!