Jak co roku, początek września oznacza zakończenie wakacyjnego wypoczynku. 4 września społeczność naszej szkoły rozpoczęła nowy rok szkolny. Dla wielu uczniów będzie to kolejny rok wypełniony nauką i zabawą. Pierwszoklasiści dopiero rozpoczęli swoją fascynującą podróż poznawania świata. Wszystkim, dla których szkoła to „drugi dom” – uczniom i nauczycielom życzymy mnóstwa sukcesów oraz udanego roku szkolnego.

 • Zakończenie roku przedszkolnego

  Zakończenie roku przedszkolnego

  21 czerwca obie grupy przedszkolne zakończyły kolejny rok nauki i zabawy. Dzieci z oddziału „O” pożegnały przedszkole, aby już od nowego roku szkolnego rozpocząć naukę w klasie I. Uroczystość uświetniły wystepy artystyczne, podczas których nasze przedszkolaki zaprezentowały cząstkę tego, czego nauczyły sie podczas całego roku. Życzymy wszystkim wesołych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

 • Wyjazd klasy I

  Wyjazd klasy I

  W ostatnim tygodniu przed wakacjami, klasa I wybrała się na końcoworoczną imprezę uwieńczoną ogniskiem, którą zorganizowali Rodzice Nadii S. Liczne atrakcje sprawiły, że dzieci nie miały czasu na nudę. Wszyscy bawili się doskonale. Wyjątkowa atmosfera, towarzysząca radość i swoboda stworzyły znakomite warunki do lepszego poznania i wspaniałej zabawy. Dzieci wróciły naładowane pozytywną energią przed zbliżającymi…

 • Noc w przedszkolu

  Noc w przedszkolu

  Nocowanie w przedszkolu za nami. 6-latki test samodzielności zdały celująco. Pod nieobecność swoich kolegów i koleżanek ze szkoły i przedszkola, dzieciaki świetnie bawiły się na placu zabaw, korzystając ze wszystkich sprzętów i zabawek ogrodowych. Wzięły także udział w zawodach sportowych i specjalnie dla nich przygotowanej grze planszowej. Późnym popołudniem wybraliśmy się nad jezioro, aby zrobić…

 • Zakończenie roku przedszkolnego

  Zakończenie roku przedszkolnego

  21 czerwca obie grupy przedszkolne zakończyły kolejny rok nauki i zabawy. Dzieci z oddziału „O” pożegnały przedszkole, aby już od nowego roku szkolnego rozpocząć naukę w klasie I. Uroczystość uświetniły wystepy artystyczne, podczas których nasze przedszkolaki zaprezentowały cząstkę tego, czego nauczyły sie podczas całego roku. Życzymy wszystkim wesołych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

 • Wyjazd klasy I

  Wyjazd klasy I

  W ostatnim tygodniu przed wakacjami, klasa I wybrała się na końcoworoczną imprezę uwieńczoną ogniskiem, którą zorganizowali Rodzice Nadii S. Liczne atrakcje sprawiły, że dzieci nie miały czasu na nudę. Wszyscy bawili się doskonale. Wyjątkowa atmosfera, towarzysząca radość i swoboda stworzyły znakomite warunki do lepszego poznania i wspaniałej zabawy. Dzieci wróciły naładowane pozytywną energią przed zbliżającymi…

 • Noc w przedszkolu

  Noc w przedszkolu

  Nocowanie w przedszkolu za nami. 6-latki test samodzielności zdały celująco. Pod nieobecność swoich kolegów i koleżanek ze szkoły i przedszkola, dzieciaki świetnie bawiły się na placu zabaw, korzystając ze wszystkich sprzętów i zabawek ogrodowych. Wzięły także udział w zawodach sportowych i specjalnie dla nich przygotowanej grze planszowej. Późnym popołudniem wybraliśmy się nad jezioro, aby zrobić…

 • Zakończenie roku przedszkolnego

  Zakończenie roku przedszkolnego

  21 czerwca obie grupy przedszkolne zakończyły kolejny rok nauki i zabawy. Dzieci z oddziału „O” pożegnały przedszkole, aby już od nowego roku szkolnego rozpocząć naukę w klasie I. Uroczystość uświetniły wystepy artystyczne, podczas których nasze przedszkolaki zaprezentowały cząstkę tego, czego nauczyły sie podczas całego roku. Życzymy wszystkim wesołych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!


 • Wyjazd klasy I

  Wyjazd klasy I

  W ostatnim tygodniu przed wakacjami, klasa I wybrała się na końcoworoczną imprezę uwieńczoną ogniskiem, którą zorganizowali Rodzice Nadii S. Liczne atrakcje sprawiły, że dzieci nie miały czasu na nudę. Wszyscy bawili się doskonale. Wyjątkowa atmosfera, towarzysząca radość i swoboda stworzyły znakomite warunki do lepszego poznania i wspaniałej zabawy. Dzieci wróciły naładowane pozytywną energią przed zbliżającymi…


 • Noc w przedszkolu

  Noc w przedszkolu

  Nocowanie w przedszkolu za nami. 6-latki test samodzielności zdały celująco. Pod nieobecność swoich kolegów i koleżanek ze szkoły i przedszkola, dzieciaki świetnie bawiły się na placu zabaw, korzystając ze wszystkich sprzętów i zabawek ogrodowych. Wzięły także udział w zawodach sportowych i specjalnie dla nich przygotowanej grze planszowej. Późnym popołudniem wybraliśmy się nad jezioro, aby zrobić…


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *